Glinka wulkaniczna, którą przez przypadek zostawiła u mnie znajoma, pomogła mi pozbyć się nadwagi raz na zawsze!

Glinka wulkaniczna, którą przez przypadek zostawiła u mnie znajoma, pomogła mi pozbyć się nadwagi raz na zawsze!

L’argilla vulcanica della mia amica mi ha aiutato a dire addio ai chili di troppo per sempre!Ο ηφαιστειακός πηλός που ξέχασε μια φίλη μου με βοήθησε να ξεφορτωθώ τα επιπλέον κιλά για τα καλά!Ο ηφαιστειακός πηλός που ξέχασε μια φίλη μου με βοήθησε να ξεφορτωθώ τα επιπλέον κιλά για τα καλά!A argila vulcânica, acidentalmente esquecida por uma amiga, ajudou-me a eliminar de vez o excesso de peso!Eine Menge Vulkanton, versehentlich liegen gelassen von einer Freundin half mir dabei, mich von meinem Übergewicht für immer zu verabschieden!Eine Menge Vulkanton, versehentlich liegen gelassen von einer Freundin half mir dabei, mich von meinem Übergewicht für immer zu verabschieden!¡La arcilla volcánica, olvidada accidentalmente por una amiga, me ayudó a deshacerme del exceso de peso para siempre!L'argile volcanique, accidentellement oubliée par une copine, m'a aidée à me débarrasser définitivement de mon excès de poids!Argila vulcanică, uitată din greșeală de prietena mea m-a ajutat să mă izbăvesc pentru totdeauna de surplusul de kilograme!Вулканична глина, случайно забравена от моя приятелка, ми помогна да се отърва от наднормените килограми веднъж завинаги!Vulkanický íl, ktorý si náhodou zabudla moja kamarátka mi pomohol schudnúť navždy!A barátnőm által véletlenül elfelejtett vulkáni agyag segített nekem örökre megszabadulni a túlsúlytól!Vulkanický jíl, který u mě omylem zapomněla kamarádka, mi pomohl zbavit se přebytečných kil jednou provždy!

Ostatnio odwiedziła mnie stara znajoma, której nie widziałam od dłuższego czasu, Przywiozła mi mnóstwo prezentów. A kiedy wyjechała, przydarzyło mi się coś niezwykłego. Schudłam 3 rozmiary!

A wszystko dzięki glince wulkanicznej, którą u mnie zostawiła.

Nie widziałyśmy się z Martyną od wieków, ale utrzymywałyśmy kontakt poprzez media społecznościowe. Raz zdarzył się cud. Powiedziała, że zamierza wpaść do mnie na tydzień podczas wakacji. Szkoda, że nie możecie zobaczyć, ile prezentów ze sobą przywiozła. Pomyślała o wszystkich. Kupiła czekoladki, ciastka, zabawki dla Julki i Andrzejka, moich dzieci, a nawet mały prezencik dla mojego kota, Bobka.

Centra handlowe, kino, koncerty, kawiarnie, plaże… Naprawdę świetnie się bawiłyśmy. Nie zauważyłyśmy, jak szybko upłynęły te dni. Martyna musiała wyjechać, ale ustaliłyśmy, że następnym razem to ja ją odwiedzę i zobaczymy najciekawsze miejsca w Krakowie 😉

Kiedy odjechała, zaczęłam robić porządki w mieszkaniu, w tym w pokoju gościnnym, który musiałam przygotować na przyjazd siostry. Niespodziewanie znalazłam w nim tubkę Bentolitu. Już wcześniej słyszałam o tym produkcie. Stosuje się go, żeby oczyścić organizm z toksyn. Po tygodniu obżarstwa z Martyną, zdecydowanie przydałby mi się detoks. Dlatego zaczęłam przygotowywać sobie wodę z glinką już od następnego dnia. Smak miała mdły, ale łatwo ją było wypić. Wtedy nie miałam pojęcia, co się ze mną stanie.

W ciągu około tygodnia zauważyłam, że moje ulubione dżinsy zrobiły się dla mnie, łagodnie to ujmując, za luźne. Byłam zaskoczona, bo próbowałam schudnąć po urodzeniu drugiego dziecka, ale bez powodzenia. Myślałam, że chudnę, bo więcej się ruszam. Niania była na urlopie, więc odprowadzałam córkę do szkoły, a potem ją odbierałam.

W następnym tygodniu miałam rozmowę o pracę. Wyjęłam z szafy moją najlepszą garsonkę, która doskonale na mnie leżała zaledwie miesiąc temu Ale kiedy ją włożyłam, doznałam szoku. Wyglądałam, jakbym miała na sobie worek po kartoflach. Wielkie, workowate i bezkształtne ciuchy, w których tonęłam. Potem sprawdziłam resztę garderoby – wszystkie moje ubrania okazały się na mnie za duże. Byłam przerażona i pomyślałam nawet, że mam raka i niedługo umrę.

Następnego ranka poszłam do lekarza. Zbadał mnie, zlecił konieczne badania i próbował mnie uspokoić. Po kilku dniach miałam już wyniki, które wykazały, że jestem zupełnie zdrowa. Mój lekarz rozłożył ręce. Nie rozumiał, jak to się stało, że tak gwałtownie schudłam.

Następnego ranka poszłam do lekarza. Zbadał mnie, zlecił konieczne badania i próbował mnie uspokoić. Po kilku dniach miałam już wyniki, które wykazały, że jestem zupełnie zdrowa. Mój lekarz rozłożył ręce. Nie rozumiał, jak to się stało, że tak gwałtownie schudłam.

Więc przez cały ten czas piłam odchudzający pył wulkaniczny! Oczywiście zapytałam Martynę, gdzie można kupić Bentolit. Przysłała mi link do sklepu internetowego, w którym kupiła tę tubkę, a ja dzięki niej tyle schudłam :)) No i oczywiście obkupiłam się Bentolitu, żeby zawsze być w dobrej formie.

Bentolit drink mix – Poland

Dla tych, którzy chcieliby osiągnąć podobny efekt, tzn. schudnąć bez diety i ćwiczeń, zostawiam link do strony, gdzie można kupić Bentolit . W sieci krąży wiele podróbek, więc miejcie się na baczności, najlepiej zamawiać tę glinkę wulkaniczną tylko tutaj!

Zamów Bentolit teraz i uzyskaj 50% rabatu!

Udostępnij ten artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.