5 pomysłów na prezent na Dzień Matki od Nestlé


5 pomysłów na prezent na Dzień Matki
5 pomysłów na prezent na Dzień Matki

Dzień Matki to szczególne święto, obchodzone na całym świecie. W Polsce Dzień Matki świętuje się od 1914 roku. Tego dnia warto podarować mamie wyjątkowy prezent i w ten sposób podziękować za jej miłość i opiekę. Wszystkim, którzy zastanawiają się, co przygotować dla swojej mamy, Nestlé prezentuje
5 pomysłów na prezent na Dzień Mamy!

Mama – jedno słowo, a tyle znaczy. Mama to opiekunka, pocieszycielka i nauczycielka życia. Dzięki jej wsparciu jesteśmy w stanie sięgnąć po każde marzenie. Kocha bezgranicznie i niezależnie od wieku. Nestlé doskonale zdaje sobie sprawę, ile ról do odegrania mają mamy każdego dnia. Właśnie z tego powodu firma przedstawia 5 pomysłów na niezapomniane prezenty, którymi każdy będzie mógł obdarować swoją mamę.

Ugotuj mamie pyszny obiad

W tym szczególnym dniu warto spędzić z mamą więcej czasu niż zwykle. Dlatego zrób mamie niespodziankę i ugotuj dla was obiad – najlepiej przyrządź jej ulubione danie. Na deser możesz przygotować galaretki z pianką WINIARY, które dostępne są teraz w dwóch nowych smakach: wiśniowym i mango. Pamiętaj, aby elegancko nakryć stół i ozdobić go kwiatami. Smacznego!

Podaruj mamie album z waszymi wspólnymi zdjęciami

Stwórz dla mamy wasz wspólny wyjątkowy album ze zdjęciami, zaczynając od waszych pierwszych chwil razem do teraźniejszości. Poszukaj w starych albumach swoich zdjęć jeszcze z czasów, gdy twoja mama była w ciąży – niech to będzie pierwsze zdjęcie, które rozpocznie wzruszającą podróż w czasie. Następnie dodawaj kolejne, zgodnie z chronologią wydarzeń.

Upiecz dla mamy ciasto

Zaskocz swoją mamę i upiecz dla niej pyszne ciasto. Jeżeli twoja mama kocha czekoladę, przygotuj dla niej tartę z czekoladowym kremem, zrobionym na bazie Budyniu do ciast i kremów WINIARY z ekstra ciemnym kakao. Pycha!

Napisz do mamy list

Piękno tkwi w prostocie, dlatego doskonałym prezentem z okazji Dnia Matki jest odręcznie napisany list. Podziękuj w nim mamie za to, co dla ciebie zrobiła, napisz, za co ją kochasz. Możesz również opisać swoje najlepsze wspomnienie związane z nią. Jesteśmy przekonani, że twoja mama doceni taki prezent i bardzo się wzruszy.

Kup mamie dobrą kawę

Jeżeli twoja mama jest kawoszem, zapewne doceni dobrą kawę, np. NESCAFÉ AZERA AMERICANO, która jest doskonałą propozycją dla wielbicieli delikatnej kawy w dużej filiżance. Możesz również kupić kubek termiczny lub piękną filiżankę.

Udostępnij ten artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.