Prezenty walentynkowe dla Twojego mężczyzny

Chcesz wiedzieć, jaki prezent na Walentynki sprawi, że twój ukochany przez cały dzień będzie cię obsypywał gradem pocałunków i miłosnych wyznań? Nikt tak skutecznie cię nie uświadomi w tej kwestii i nie pomoże wybrać odpowiedniego upominku, jak najlepszy przyjaciel twojego mężczyzny – Bulldog Skincare For Men. Tak więc, bez względu na to, czy twój luby jest wrażliwą duszą, brodatym herosem czy gładko ogolonym dandysem, tutaj znajdziesz wszystko, by zaspokoić jego (i twoje!) potrzeby.
Czytaj dalej Prezenty walentynkowe dla Twojego mężczyzny

5 pomysłów na prezent na Dzień Matki od Nestlé

5 pomysłów na prezent na Dzień Matki
5 pomysłów na prezent na Dzień Matki

Dzień Matki to szczególne święto, obchodzone na całym świecie. W Polsce Dzień Matki świętuje się od 1914 roku. Tego dnia warto podarować mamie wyjątkowy prezent i w ten sposób podziękować za jej miłość i opiekę. Wszystkim, którzy zastanawiają się, co przygotować dla swojej mamy, Nestlé prezentuje
5 pomysłów na prezent na Dzień Mamy!

Czytaj dalej 5 pomysłów na prezent na Dzień Matki od Nestlé

O czym marzy Twoja Mama – analizuje Groupon

Początki Święta Dnia Matki sięgają czasów starożytnych, kiedy tradycją było składanie matkom podarunków, głównie laurek i kwiatów. W tym dniu mamy są obdarowywane różnymi prezentami. Jaki jest najpiękniejszy? Czy zawsze jest trafiony? Czego mamy potrzebują najbardziej? Jakie stoją przed nimi wyzwania i czy w tym dniu chciałyby odrobiny zabawy i szalonych atrakcji, czy może po prostu relaksu? Groupon postanowił zapytać swoje klientki – mamy – co dla nich oznacza macierzyństwo oraz w jaki sposób można im je umilić. Jakie zatem są nasze mamy?

Czytaj dalej O czym marzy Twoja Mama – analizuje Groupon